Oferta pracy dla pielęgniarki w Terenowym Oddziale w Chrzanowie

Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Krakowie zatrudni

                                      pielęgniarkę

miejsce pracy : Terenowy Oddział w Chrzanowie

Zakres zadań pielęgniarki :

  • identyfikacja dawcy przed oddaniem krwi.
  • pobieranie krwi i jej składników oraz próbek krwi zgodnie z SOP
  • prowadzenie wymaganej dokumentacji.
  • opieka nad krwiodawcami i udzielanie pomocy medycznej.
  • przekazywanie pobranej krwi lub jej składników do odpowiednich pracowni.
  • propagowanie idei honorowego krwiodawstwa i pozytywne kształtowanie wizerunku RCKiK

Wymagania:

  • czynne prawo wykonywania zawodu
  • przestrzeganie standardów i przepisów służby krwi
  • chęć doskonalenia zawodowego
  • umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność obsługi komputera

Proponujemy zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy.

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie aplikacji,  wraz z klauzulą  dot. zgody na przetwarzanie danych osobowych ( CV i List motywacyjny ) na adres email: a.kulka@rckik.krakow.pl

Tel.( 12) 261-88-14 (Kadry)

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress